Fundacja KUBUŚ - 1 procent - Pity 2017Pity 2018

Celem fundacji jest niesienie pomocy szczególnie potrzebującym tj. chorym, niepełnosprawnym, dzieciom z ubogich rodzin, wykluczonym, bezrobotnym oraz wszystkim

OVERVIEW

This website fundacja-kubus.pl currently has a traffic classification of zero (the lower the superior). We have scanned twenty pages within the domain fundacja-kubus.pl and found eleven websites referencing fundacja-kubus.pl. We have detected one mass media accounts possessed by this website.

FUNDACJA-KUBUS.PL RANKINGS

This website fundacja-kubus.pl has seen fluctuating quantities of traffic through the year.
Traffic for fundacja-kubus.pl

Traffic ranking (by month) for fundacja-kubus.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacja-kubus.pl

FUNDACJE.org Fundacje , OPP, Prezentujemy Organizacje Pożytku Publicznego

Leczenie, profilaktyka, zdrowie. Pomoc osobom starszym i chorym. Sport, turystyka, rekreacja. Piaskowa 6, 05-082 Stare Babice. Leczenie, profilaktyka, zdrowie. Al Dzieci Polskich 20, 04-730 Warszawa. Leczenie, profilaktyka, zdrowie.

Przekaż 1 podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Fundacja TV Puls Pod Dębem. Kontakt i oferta dla Organizacji Pożytku Publicznego.

Rozliczenia podatkowe pit 2014 ułatwia program PIT Format

Jak to zrobić z PIT FORMAT. Program PIT FORMAT to prawidłowe rozliczenia podatkowe 2014. Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy muszą wypełnić pity 2014. Łatwy i szybki w obsłudze program sprawi, że rozliczenie pit. W 2015 r nie będzie już czarną magią! Z programem wypełnisz pita sprawnie i bezbłędnie. Zaufało nam już ponad 9 mln podatników! Co sprawia, że program pity 2014 jest tak chętnie stosowany do rozliczenia podatku? Intuicyjna i prosta obsługa.

Dobry Testament

Liczba Polaków sporządzających testamenty jest niewielka. Najważniejszy dotyczy faktu, iż dokument ten, nazywany często aktem ostatniej woli, utożsamiany jest ze śmiercią albo z nieuleczalną chorobą. W społeczeństwie panuje przekonanie, że testament piszą wyłącznie osoby starsze, wybierające się na tamten świat . Wysyłając formularz zgadzasz się z polityką prywatności.

WHAT DOES FUNDACJA-KUBUS.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-kubus.pl Mobile Screenshot of fundacja-kubus.pl Tablet Screenshot of fundacja-kubus.pl

FUNDACJA-KUBUS.PL HOST

I observed that the main root page on fundacja-kubus.pl took two thousand four hundred and eighty-eight milliseconds to load. I detected a SSL certificate, so our crawlers consider this site secure.
SECURE
194.169.227.109

I identified that this website is implementing the WisePanel Web Server os.

Fundacja KUBUŚ - 1 procent - Pity 2017Pity 2018

DESCRIPTION

CONTENT

This website fundacja-kubus.pl states the following, "Bądź widoczny na drodze z Fundacją Kubuś." We analyzed that the webpage stated " Wypełniając PIT pamiętaj o Fundacji Kubuś." It also stated " Jeśli potrzebujesz pomocy, prosimy abyś w pierwszej kolejności zapoznał się z ogólnymi zasadami pomocy. Następnie prosimy skontaktuj się z nami w dogodny dla siebie sposób. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt. Jednocześnie prosimy o możliwie szczegółowy opis swojej prośby i sytuacji." The header had jeden procent as the highest ranking search term. It was followed by 1 procent podatku, opp, and ogranizacje pożytku publicznego which isn't as ranked as highly as jeden procent. The next words they used was fundacje. pomoc was also included but could not be understood by web crawlers.

SEEK OTHER DOMAINS

Fundacja Leonardo Grupa wsparcia dla rodzin Otwarty dialog

Deinstytucjonalizacja szansą na dobrą zmianę. Środowiskowy dom Samopomocy Wola Kalinowska. Warsztat Terapii Zajęciowej w Skale. Deinstytucjonalizacja szansą na dobrą zmianę. Środowiskowy dom Samopomocy Wola Kalinowska.

Fundacja Nasze Dzieci, Przedszkole ArcelorMittal Poland

Fundacja Nieinni

Wspieramy działalność społeczną w zakresie kulturalnym, edukacyjnym oraz akcje mające na celu dobro publiczne. Zapoznaj się z naszą stroną internetową, aby dowiedzieć się więcej o naszej misji oraz nadchodzących wydarzeniach. Mamy nadzieję, że krok po kroku, uda nam się przemienić naszą rzeczywistość w lepsze miejsce. Zbiórka do puszek dla Wojtka - adresy punktów z puszkami.

Działalność

IPN - Instytut Pamięci Narodowej. Towarzystwo Przyjaciół Grodna i Wilna Oddział w Lublinie. Związek Polaków w Estonii Polonia. PANNY SPRAWIEDLIWE WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA - PATRONAT FUNDACJI NIEPODLEGŁOŚCI. Na czele oraz Jerzy Mazzoll.

Fundacja Wsparcia Policjantów

Fundacja posiada status organizacji pożytku publicznego OPP i jest umieszczona w rejestrze Ministra Sprawiedliwości. Fundacja działa na terenie całej Polski z siedzibą w Warszawie, ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa. 87 1440 1299 0000 0000 0794 6977.